Літературне кафе «Імбир»
Що - Літературне кафе «Імбир»
Де – Шевченківський район, вул. Жилянська, 7
Коли - з 8:00 до 22:00
Телефон - (067) 407-04-94 ; (044) 287-61-80
E-mail: info@cafeimbir.com
Сайт: http://cafeimbir.com/
Кухня: вегетаріанська
Кожна людина хоче додати у своє життя певних приправ. Хтось додає гострий перець – йому близькі альпінізм, бейсджампінг, блукання пыдземеллями.. Інші люблять ваніль, та віддають перевагу тихому та затишному будиночку на дачі, де можна побути на самотині, та біля каміну посмакувати пахучу каву, тримаючи на руках пухнастого кота. Ми розповімо, як додати у своє життя трохи імбиру, пряного та солодкого.

Літературне кафе «Імбир» зручно примостилося недалечко від шумного Олімпійського стадіону та вишуканого Театру оперети, тож уже тільки таке сусідство змушує його «тримати марку». Відразу варто зазначити, що це – незвичайне місце. У життя Києва уже давно та надійно ввійшли так звані антикафе – зручний спосіб провести дозвілля та смачно перекусити. Як відомо, за кожну годину, проведену у їх стінах, відвідувачі мають сплатити певну суму (зазвичай від 30 до 50 гривень).
«Імбир» же ламає стереотипи. Кафе позиціонує себе як літературне і повністю відповідає цьому виду закладу. «Імбир» - це смачне дозвілля.
А тепер детальніше.
Про кав’ярню. Інколи хочеться просто відволіктися від нагальних проблем та поринути у світ улюблених книжок. та не завжди це вдається у міській кватирі чи у студентському гуртожитку. Кафе «Імбир» - це острівець тепла і неспішності в центрі міста. Тут великі вікна, через які м'яко проникає денне світло, а ввечері так приємно слідкувати за міською метушнею. М'які крісла, де так приємно в зимову пору насолоджуватись теплим молоком з імбиром.
Про меню. Як говорить нам сайт кафе, то їх кухня заснована на Ведичній кулінарії. Ні, шаманити шаманізм тут не будуть, а всього лиш приділять увагу тій атмосфері в якій ця їжа готується. Кухня у цьому кафе вегетаріанська, бо персонал орієнтується на схід, а саме на Аюведи, що закликають відмовитися від їжі, яка добута шляхом насилля. Щоб їжа була смачно. до неї додають спеції та прянощі. Використовуючи спеції, гарну літературу, чудову атмосферу та гарний настрій працівники «Імбиру» створюють затишок для своїх клієнтів. Тож у цьому закладі можна справді смачно поїсти, хоча цінова політика, як це зазвичай буває у хороших закладах, трошки кусається. Якщо ви заглянете на чашечку чаю чи скляночку домашнього йогурту, то середня сума вашого чеку дорівнюватиме 30 гривням. Страви з основного меню потягнуть на 50-70 гривень.

Про книги. У романі Рея Бредбері «451˚ по Фаренгейту» автор розповідає про суспільство без книг, у якому люди витрачають весь вільний час за переглядом інтерактивного ТВ. Та «рукописи не горять», і в цьому ви переконаєтесь побачивши бібліотеку даної кав’ярні. Незважаючи на суму, яку поставлять у ваш чек, обмежувати у часі ніхто не буде. Особливістю кафе є те, що поряд зі смачними стравами на вас чекає справді приємне дозвілля. «Імбир» складається з двох поверхів, стіни яких повністю ховаються під книжковими полицями. Їх тематика досить широка. Тут вам і релігія, філософія, нетрадиційна медицина, дитяча література, кулінарія, психологія – на будь-який смак. Ніжно-салатовий колір інтер’єру заспокоює, налаштовує на елегійний лад, тож читати в такому казковому місці – під білими стелями та за шоколадними столиками, червоними подушечками на кріслах – справжня насолода. Будь-яку вподобану книгу можна прогорнути і придбати. Дехто може сказати, що це неправильно – поєднувати читання та їжу. Але працівники кав’ярні «Імбир» впевнені, що як духовна, так і фізична їжа направлені на те, щоб «нагодувати» людину. Тут у меню корисна вегетаріанська їжа та перлини світової та української літератури.

Отже, навіть найвибагливіший читач знайде щось саме для себе. Ви можете взяти з полиці будь-яку книгу і, зручно влаштувавшись, поринути в її світ. Якщо після прочитання ви раптом зрозумієте, що зрослися з книгою душею й не можете більше без неї жити – не проблема. В «Імбирі» можна не тільки читати, а й купувати книги та сувеніри. Це обійдеться вам від 20 до 160 грн.

Якщо ви часто будете відвідувати «Імбир», то потоваришуєте не тільки з його привітним персоналом, а й знайдете багато справжніх паперових друзів.